lorem ipsum dolor sit
18.03.2019                         

Članska ekipa: Tudi na prvi domači tekmi brez zmage

Člani so na prvi domači tekmi spomladanskega dela remizirali z ekipo iz Brd. Ponovno je po tekmi nekaj grenkega priokusa, saj so naši ponovno zapravili vodstvo z 2:0.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
14.03.2019                         

U13: S pripravami zaključili še najmlajši

V sredo so se s priprav vrnili še igralci selekcije U13A in U13B.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
13.03.2019                         

U15: U15a in U15b ZAKLJUČILI PRIPRAVE V STRUNJAN

Tudi selekcija starejših dečkov, se je že vrnila iz priprav.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
10.03.2019                         

Članska ekipa: V prvem krogu spomladanskega dela se ni izšlo

Člani so v gosteh izgubili proti NK Jadran Dekani z rezultatom 4:3   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
07.03.2019                         

Cicibani: Selekcije U8, U10 in U11 zmagovalno iz St. Veit and der Glan-a

Ekipe Krkaških cicibanov so se mudile na mednarodnem turnirju v avstrijskem St. Veit and der Glan-u.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
05.03.2019                         

U17: Tudi kadeti zaključujejo pripravljalno obdobje.

Kadetska ekipa se nemoteno pripravlja na spomladanski del prvenstva.   Preberi več
U6-U7
U8
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
16:00
UT
Sreda, 20.03.2019 -
16:00
U9
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
16:00
UT
Sreda, 20.03.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
16:00
UT
Petek, 22.03.2019 -
16:00
U10
UT
Torek, 19.03.2019 -
16:00
UT
Sreda, 20.03.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
16:00
UT
Petek, 22.03.2019 -
16:00
U11
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
16:15
UT
Torek, 19.03.2019 -
16:15
UT
Sreda, 20.03.2019 -
17:30
UT
Petek, 22.03.2019 -
16:00
U13a
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
17:30
UT
Torek, 19.03.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
16:00
UT
Petek, 22.03.2019 -
16:00
TU
Nedelja, 24.03.2019 -
00:00
U13b
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
17:30
UT
Torek, 19.03.2019 -
16:00
PT
Četrtek, 21.03.2019 -
17:00
UT
Petek, 22.03.2019 -
16:00
TU
Sobota, 23.03.2019 -
00:00
U15a
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
17:30
DPT
Torek, 19.03.2019 -
17:30
UT
Sreda, 20.03.2019 -
17:30
UT
Petek, 22.03.2019 -
17:30
UT
Sobota, 23.03.2019 -
09:30
DT
Nedelja, 24.03.2019 -
11:00
U15b
DPT
Nedelja, 17.03.2019 -
10:00
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
17:30
UT
Sreda, 20.03.2019 -
16:15
MIR
Četrtek, 21.03.2019 -
16:30
UT
Petek, 22.03.2019 -
17:30
GT
Nedelja, 24.03.2019 -
18:00
U17
GT
Nedelja, 17.03.2019 -
11:00
UT
Torek, 19.03.2019 -
14:30
UT
Sreda, 20.03.2019 -
19:00
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
19:00
UT
Petek, 22.03.2019 -
14:30
DT
Sobota, 23.03.2019 -
14:00
U19
GT
Nedelja, 17.03.2019 -
13:00
UT
Torek, 19.03.2019 -
19:00
UT
Sreda, 20.03.2019 -
19:00
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
17:30
UT
Petek, 22.03.2019 -
17:30
DT
Sobota, 23.03.2019 -
16:00
Člani
UT
Ponedeljek, 18.03.2019 -
19:00
UT
Torek, 19.03.2019 -
19:00
GL
Sreda, 20.03.2019 -
16:00
GL
Petek, 22.03.2019 -
16:00
GL
Sobota, 23.03.2019 -
10:00
GT
Nedelja, 24.03.2019 -
15:00
Vratarji
Individ
Veterani
UT
Četrtek, 21.03.2019 -
20:30
ŠDTian
UT
Sreda, 20.03.2019 -
20:30
Ostalo
UT
Petek, 22.03.2019 -
08:30
DT = domača prvenstvena tekma, GT = gostujoča prvenstvena tekma, PT = prijateljska tekma, GU = govorilne ure, PR = prestavljena tekma, PO = pobiralci žog, GL = trening - glavno igrišče, DV = dvorana (Košenice), UT = trening - umetna trava, VR = trening vratarjev, IND = individualni trening, SS = sejna soba, NAD = trening na pomožnem igrišču nad tribuno

ZADNJA TEKMA


2:2


NK Krka:NK Brda

sobota,17.3.2019

Strelca: Kambič, Potokar

 

NASLEDNJA TEKMA


- : -


ND Beltinci:NK Krka

nedelja, 24.03.2019 ob 15:00

Športni park Beltinci

Uradne ure blagajne

PON: 16:00 - 18:00
SRE: 16:00 - 18:00

*v klubskih prostorih na umetni travi

VPIS

v nogometno šolo

LESTVICA 2. SNL

Lestvica 2. SNL



LESTVICA 2.SNL

1.
Kalcer Radomlje
15
33
2.
AŠK Bravo
15
33
3.
Cherybox Sežana
16
30
4.
Krka
16
30
5.
Roltek Dob
15
26
6.
Drava Ptuj
15
24
7.
Nafta 1903
15
23
8.
Ankaran P.
15
20
9.
Fužinar Ravne Systems
15
19
10.
Rogaška Slatina
15
18
11.
Beltinci
15
17
12.
Ilirija 1903
15
15
13.
Vitanest Bilje
15
14
14.
Jadran Dekani
15
13
15.
Brda
15
10
16.
Brežice - Terme Čatež
15
10