Pod streho zadnji KRKA WINTER CUP

6 december 2021

Tokrat so se med seboj pomerili najmlajši.

V nedeljo so se nogometaši selekcije U8 pomerili na turnirju Krka Winter Cup 2021. Nekaj manj kot 100 otrok se je podilo po dvorani Marof v centru Novega mesta na njihovih obrazih pa je bilo opaziti pristno otroško veselje. Rezultat ni bil ospredju saj so prav vsi udeleženci dobili prav posebne medalje, ki jim bodo zagotovo ostale v lepem spominu.

Že pretekli vikend pa so bili na delu nogometaši U10 in U11, kjer pa je rezultat že bil v mislih mladih žogobrcev.

V kategoriji U11 so bili najboljši nogometaši Brinja iz Grosupljega, sledili so jim Trebanjci, Posavje Krško in Olimpija. V leto mlajši kategoriji pa so se zmage veselili Ljubljančani, ki so bili boljši od Bele Krajine. Tretje mesto so osvojili Posavje Krško, ki so bili boljši od Krkašev.

Prvi izmed turnirjev je bil turnir selekcije U9, kjer so se zmage veselili domači nogometaši Krke, ki so v finalu premagali Brinje. Tretja je bila Olimpija, medtem ko so bili četrti Posavje Krško.

U11:

1. 1. Brinje Grosuplje
  2. 2. Trebnje
  3. 3. Posavje Krško
  4. 4. Olimpija

Top ekipa turnirja: Tin Pajenk (Olimpija), Zal Pergar Komestabo (Brinje) Timotej Glušič (Trebnje), Kristian Lavrič (Brinje), Žan Maver (Trebnje), Jošt Dular (Posavje Krško).

U10:

1. 1. Olimpija
  2. 2. Bela Krajina
  4. 4. Krka

Top ekipa turnirja: Lenart Markovič (Krka), Lan Birkelbach (Bela Krajina), Tevž Ploj (Posavje Krško), Maj Božič (Posavje Krško), Uroš Marjanovič (Olimpija), Aleksa Podgorac (Olimpija).

U9:

1. 1. Krka
  2. 2. Brinje Grosuplje
  3. 3. Olimpija
  4. 4. Posavje Krško

Top ekipa turnirja: Maks Anžur (Olimpija), Dario Derviševič (Krka), Mai Ferlež (Posavje Krško), Mark Knep (Brinje), Maks Drnovšek (Brinje), Matija Špehar (Krka).

26 januar 2022

Krkaši s prvo pripravljalno tekmo

Prva pripravljalna tekma z visoko zmago.

11 januar 2022

Jan Đapo k čarnobejlim

Jan Đapo se seli k aktualnemu državnemu prvaku Muri. Do konca sezone posojen Krki.