Ta vikend je bilo aktivnih ogromno Krkašev

30 avgust 2021

Poročilo o dogajanju minuli vikend.

V soboto se je selekcija U9 udeležila turnirja Zmajevo gnezdo v organizaciji OŠ Olimpija in NK Svoboda. Odlične ekipe in super nogomet, ki so ga prikazali tudi naši nogometaši. Nove izkušnje in prepotrebne minute na tekmah z Olimpijo, Triglavom, Dinamom iz Zagreba in Lumenom iz Varaždina.

Selekcija U12 je gostila nogometaše iz Grosuplja in visoko zmagala. Selekcija U13 pa je na prvi tekmi 1. lige MNZ Ljubljana v gosteh premagala Slovan s 5:2. 3x je zadel Luka Rus po enkrat pa sta bila uspešna Tian Čaušević in Maj Zavodnik.

Selekcija U14, ki v letošnjem letu nastopa združeno s Kočevjem je gostovala pri Krimu in zmagal s 3:0. Selekcija starejših dečkov U15 je z visoko zmago v Jesenicah odpravila domače moštvo. 3x je zadel Tilen Tomac, 2x je bil uspešen Timotej Vrlinič po enkrat pa sta zadela Robert Rašić in Nejc Oman.

Kadeti in mladinci so doma v nedeljo gostili Olimpijo in zabeležili polovični uspeh. Za kadete je 2x zadel Edmond Imeraj za zmago z 2:1. Mladinci so v prvem polčasu prejeli dva. zadetka, kar je bil tudi končni rezultat.

Člani so gostovali v Črni na Koroškem in po vodstvu v prvem polčasu v drugem ponovno popustili in prejeli dva zadetka. Za Krkaše je zadel Marcius, kar pa ni bilo dovolj za nove točke.