Tudi iz Rogaške s polnim izkupičkom

11 april 2022

Popoln preobrat za novo zmago v Rogaški Slatini.

Tekst iz NZS: "Spomladi še neporažena Krka je gostovala v Rogaški Slatini, dvoboj pa je bil zaradi obilnega dežja prestavljen na igrišče z umetno travnato površino. Po prvem polčasu je bolje kazalo gostiteljem, ki so po kotu in golu Reneja Rantuše Lamprehta povedli v 12. minuti. Gostje iz Novega mesta so do preobrata prišli v zadnji četrtini dvoboja. Tudi Matic Marcius je bil v 73. minuti uspešen po predložku iz kota, iz katerega je podal Josip Majić. Dolenjci so se nove zmage veselili po zadetku v 85. minuti. Jan Đapo je žogo prestregel na domači polovici, krenil v protinapad, strel bočnega igralca pa je zadel Reneja Rantušo Lamprehta in končal za hrbtom Lana Vunderla. Krka se je z zmago povsem približala Slatinčanom."

Rogaška 1:2 KRKA
Strelca: Marcius, Đapo

Že v soboto nova domača tekma za novomeščane, ko na Portoval prihajajo Beltinci. Tekma bo v večernem terminu ob 18:00.

#gremoKRKA

16 maj 2022

Vikend, ki je prinesel obstanek v 1. SML in 1. SKL

Članska ekipa z zmago zaključila sezono na domačem igrišču. V petek še v Ajdovščino.