Pomembna zmaga v boju za obstanek

22 april 2024

Po zmagi v Beltincih na domačem terenu pričakujemo Tolmin.

Krkaši so v sončnem petkovem popoldnevu gostovali pri drugouvrščeni ekipi prvenstva. Kljub branjenju večji del tekme so Krkaši že v 17. minuti po odličnem predložku in povratni žogi Marka Gliha povedli z 1:0. Strelec zadetka Ismir Nadarević. Tudi v začetku drugega polčasa priložnost za Krkaše, ko je po strelu Tilna Kovačiča domači vratar žogo odbil Ismir Nadarević pa na drugi vratnici ni uspel zadeti žoge. Videli smo tudi nekaj nevarnih predložkov domačih nogometašev, ko so vse sile usmerili v napad a je Luka Čadež zaklenil svoja vrata.

Ostalo je pri izzidu iz 17. minute. Krkaši so tako osvojili pomembne tri točke in se zavihteli nad Fužinar. Domača tekma proti Tolminu v soboto bo ravno tako pomembna saj bi z zmago skočili še pred Tolminčane.