V pokalu do visoke zmage tudi s pomočjo mladinskega pogona

20 oktober 2022

Svoj delež so prispevali tudi igralci mladinskega pogona.

Krkaši so v tekmi, kjer je bila posest večinoma na njihovi strani ponudili priložnost tistim, ki igrajo manj. Predvsem pa so priložnost dobili tudi mladinci.

Že v prvem polčasu je bilo jasno, da bo na tekmi padlo veliko golov. V 7. minuti je prvič zadel mladinec Tilen Kovačič, ki je dodal še gol v 37. minuti. Tudi strelec ostalih dveh golov je bil mladinec Gregor Medle. Na polčas so tako domači odšli s prednostjo štirih zadetkov.

V drugem polčasu je za 5:0 zadel Rene Prodanović nato pa je na 6:0 povišal kadetski igralec Luka Perković. Dva gola je dodal še Dino Kapitanović.

Poleg že omenjenih so iz mladinske ekipe igralne minute dobili še Niko Miočić, Luka Kolegar, Niki Radovič, Nik Stanič, Edmond Imeraj, Jakob Sečen in Luka Hudomalj. Na klopi pa so bili še Sergej Božič, Aljaž Božič in Jakob Zbašnik.

Krkaši so se tako uvrstili med 32. najboljših ekip v pokalu Pivovarne Union. V 1/16 finala pa se vsi MNZ-ji združijo pod okrilje NZS-ja in tako je nasprotnik naših nogometašev lahko katerakoli ekipa, ki se je uvrstila v naslednji krog.