lorem ipsum dolor sit
12.08.2018                         

Novica: Točka na gostovanju

Miha Kostanjšek strelec tudi na tekmi v Radomljah.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
05.08.2018                         

Članska ekipa: Za uvod zmaga

Začela se je nova sezona 2. SNL. V prvem krogu je na Portovalu gostovala ljubljanska Ilirija.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
07.07.2018                         

Novica: Člani že pred prvo tekmo, kadeti in mladinci v Italijo

Starejši dečki pričnejo v ponedeljek ob 19.00.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
26.06.2018                         

Novica: Selekcije in trenerji v sezoni 2018/2019

Znani začetki treningov in trenerji selekcij mladinske nogometne šole....

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
22.06.2018                         

Novica: TUNIR JASTREBARSKO 2018

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
18.05.2018                         

Novica: USPEŠEN DAN KADETOV IN MLADINCEV

  Preberi več
U6-U7
U8
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
16:00
UT
Torek, 14.08.2018 -
16:00
UT
Četrtek, 16.08.2018 -
16:00
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
16:00
U9
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
16:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
16:00
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
16:00
U10
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
16:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
16:00
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
16:00
U11
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
16:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
16:00
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
16:00
U13a
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
17:30
UT
Torek, 14.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
16:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
16:30
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
17:30
U13b
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
17:30
UT
Torek, 14.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
16:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
16:30
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
17:30
U15
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
17:30
UT
Torek, 14.08.2018 -
16:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
19:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
17:30
DT
Sobota, 18.08.2018 -
11:00
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
17:30
U17
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
19:00
DPT
Torek, 14.08.2018 -
18:00
UT
Četrtek, 16.08.2018 -
19:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
19:00
UT
Sobota, 18.08.2018 -
08:30
DT
Nedelja, 19.08.2018 -
17:30
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
19:00
U19
UT
Ponedeljek, 13.08.2018 -
19:00
DPT
Torek, 14.08.2018 -
20:00
UT
Četrtek, 16.08.2018 -
19:00
UT
Petek, 17.08.2018 -
19:00
UT
Sobota, 18.08.2018 -
08:30
DT
Nedelja, 19.08.2018 -
19:30
UT
Ponedeljek, 20.08.2018 -
19:00
Člani
GL
Ponedeljek, 13.08.2018 -
18:00
UT
Torek, 14.08.2018 -
09:00
GL
Torek, 14.08.2018 -
18:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
09:00
UT
Sreda, 15.08.2018 -
17:30
UT
Četrtek, 16.08.2018 -
17:30
GL
Petek, 17.08.2018 -
17:30
DT
Sobota, 18.08.2018 -
17:00
GL
Ponedeljek, 20.08.2018 -
17:30
Vratarji
Individ
Veterani
UT
Četrtek, 16.08.2018 -
20:30
ŠDTian
Ostalo
Vodja MNŠ
DT = domača prvenstvena tekma, GT = gostujoča prvenstvena tekma, PT = prijateljska tekma, GU = govorilne ure, PR = prestavljena tekma, PO = pobiralci žog, GL = trening - glavno igrišče, DV = dvorana (Košenice), UT = trening - umetna trava, VR = trening vratarjev, IND = individualni trening, SS = sejna soba, NAD = trening na pomožnem igrišču nad tribuno

ZADNJA TEKMA


2:1


NK Krka : NK Jadran

Sobota, 18. 8. 2018 ob 17.00

Strelca: Kambič(23), Vujčič(50)

NASLEDNJA TEKMA


- : -


NK Brda : NK Krka

Sobota, 25. 8. 2018 ob 17:00

Vipolže

U17 - kadeti: 2.SKL

19.08.2018

NK Krka : NK Bilje

Portoval - UT ob 17.30

U19 - mladinci: 2. SML

19.08.2018

NK Krka : NK Bilje

Portoval - UT ob 19.30

U15 - starejši dečki

18.08.2018

NK Krka : NK Sava Kranj 6 : 0

Kovačič(2), Rozman, Hribar, Kolegar, Selan

VPIS

v nogometno šolo

LESTVICA 2.SNL

1.
AŠK Bravo
3
9
2.
Nafta 1903
3
9
3.
Krka
3
7
4.
Drava Ptuj
2
6
5.
Rogaška Slatina
2
6
6.
Ankaran P.
3
5
7.
Roltek Dob
3
5
8.
Beltinci
3
4
9.
Fužinar Ravne Systems
3
4
10.
Cherybox Sežana
3
3
11.
Kalcer Radomlje
2
1
12.
Brda
3
1
13.
Vitanest Bilje
3
1
14.
Ilirija 1903
2
0
15.
Jadran Dekani
3
0
16.
Brežice - Terme Čatež
3
0