lorem ipsum dolor sit
13.04.2019                         

Članska ekipa: Domači poraz proti Bravu

V 23. krogu 2. SNL so naši člani doma izgubili proti ekipi iz Ljubljane, ki se bori za vstop v prvo ligo.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
12.04.2019                         

Cicibani: Umag trophy uspešen za ekipi U9 in U10

Preteklo nedeljo so se s tridnevnega mednarodnega turnirja v Umagu vrnili naši mladi nogometaši.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
10.04.2019                         

U19 in U17: Zanimivi predstavi mladincev in kadetov

Krkaši so se tokrat pomerili z ekipama Brinja.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
06.04.2019                         

Članska ekipa: Nove tri točke

Člani so v 22. krogu v gosteh premagali NK Ankaran Postojna. Za naše je to sedaj druga zmaga v nizu.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
04.04.2019                         

U12: V Umagu pridobili prepotrebne izkušnje

Odlično vreme in dobre nogometne predstave   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
30.03.2019                         

Članska ekipa: Zmaga!

V 21. krogu 2. SNL so člani premagali NK Dravo iz Ptuja. V spomladanskem delu je to tudi prva zmaga za naše.

  Preberi več
U8
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
16:00
UT
Sreda, 17.04.2019 -
16:00
U9
GT
Nedelja, 14.04.2019 -
10:30
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
16:00
UT
Torek, 16.04.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
16:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:00
DT
Sobota, 20.04.2019 -
12:00
U10
GT
Nedelja, 14.04.2019 -
10:30
UT
Torek, 16.04.2019 -
16:00
UT
Sreda, 17.04.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
16:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:00
DT
Sobota, 20.04.2019 -
12:00
U11
GT
Nedelja, 14.04.2019 -
10:30
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
16:15
UT
Torek, 16.04.2019 -
16:15
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
19:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:15
U13a
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
16:00
UT
Torek, 16.04.2019 -
17:30
DT
Sreda, 17.04.2019 -
18:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:00
PT
Sobota, 20.04.2019 -
10:00
U13b
GT
Nedelja, 14.04.2019 -
14:30
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
16:00
UT
Torek, 16.04.2019 -
16:00
UT
Sreda, 17.04.2019 -
16:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:00
PT
Sobota, 20.04.2019 -
10:00
U15a
GT
Nedelja, 14.04.2019 -
17:00
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
17:30
UT
Torek, 16.04.2019 -
17:30
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
16:00
DT
Petek, 19.04.2019 -
18:30
U15b
MIR
Ponedeljek, 15.04.2019 -
18:00
GT
Torek, 16.04.2019 -
18:00
MIR
Četrtek, 18.04.2019 -
17:30
MIR
Petek, 19.04.2019 -
17:30
U17
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
14:30
UT
Torek, 16.04.2019 -
19:00
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
14:30
UT
Petek, 19.04.2019 -
14:30
DT
Sobota, 20.04.2019 -
15:00
U19
UT
Torek, 16.04.2019 -
19:00
UT
Sreda, 17.04.2019 -
16:00
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
19:00
UT
Petek, 19.04.2019 -
16:30
DT
Sobota, 20.04.2019 -
17:00
Člani
UT
Ponedeljek, 15.04.2019 -
11:00
UT
Torek, 16.04.2019 -
11:00
UT
Sreda, 17.04.2019 -
11:00
GL
Četrtek, 18.04.2019 -
11:00
GL
Petek, 19.04.2019 -
11:00
GT
Sobota, 20.04.2019 -
17:00
Vratarji
Individ
Veterani
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
20:30
ŠDTian
DT
Nedelja, 14.04.2019 -
13:00
DT
Sreda, 17.04.2019 -
20:00
UT
Četrtek, 18.04.2019 -
17:30
UT
Petek, 19.04.2019 -
20:30
Ostalo
UT
Nedelja, 14.04.2019 -
08:00
DT = domača prvenstvena tekma, GT = gostujoča prvenstvena tekma, PT = prijateljska tekma, GU = govorilne ure, PR = prestavljena tekma, PO = pobiralci žog, GL = trening - glavno igrišče, DV = dvorana (Košenice), UT = trening - umetna trava, VR = trening vratarjev, IND = individualni trening, SS = sejna soba, NAD = trening na pomožnem igrišču nad tribuno

ZADNJA TEKMA


1:2


NK Krka : AŠK Bravo

Sobota, 13.4.2019

Strelec: Škrbec

 

 

NASLEDNJA TEKMA


- : -


NK Fužinar : NK Krka

Sobota, 20.4.2019 ob 17:00

Mestni stadion Ravne na Koroškem

Uradne ure blagajne

PON: 16:00 - 18:00
SRE: 16:00 - 18:00

*v klubskih prostorih na umetni travi

VPIS

v nogometno šolo

LESTVICA 2. SNL

Lestvica 2. SNL



LESTVICA 2.SNL

1.
Cherybox Sežana
21
45
2.
AŠK Bravo
20
42
3.
Kalcer Radomlje
20
40
4.
Nafta 1903
15
36
5.
Krka
21
35
6.
Drava Ptuj
21
34
7.
Roltek Dob
21
34
8.
Fužinar Ravne Systems
21
28
9.
Beltinci
21
25
10.
Ankaran P.
21
24
11.
Rogaška Slatina
20
22
12.
Vitanest Bilje
21
22
13.
Jadran Dekani
21
19
14.
Brda
20
18
15.
Brežice - Terme Čatež
21
17
16.
Ilirija 1903
21
16