lorem ipsum dolor sit
18.06.2019                         

U11: Selekcija U11 zastopala NK Krka v Labinu

Turnir v Labinu je bil odlična izkušnja za naše mlade nadobudneže.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
17.06.2019                         

U19 in U17: Mladinci in kadeti končali sezono

Po končani sezoni sta misli strnila trenerja ekip Denis Mojstrovič in Matej Škrbec.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
13.06.2019                         

Novica: Trenerska piramida in pričetki treningov 2019/20

Še malo pa gredo vsi trenerji in igralci na zaslužen počitek a kmalu pričenjajo s pripravami na novo sezono.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
10.06.2019                         

Novica: Preizkušanje klubske opreme

Vabljeni starši in seveda nogometaši.

  Preberi več
lorem ipsum dolor sit
03.06.2019                         

U12: Krkaši uspešno v Škofji Loki

Turnir Jan Oblak je v selekciji U12 gostil 20 ekip. Naši fantje odlični 3.   Preberi več
lorem ipsum dolor sit
21.05.2019                         

Članska ekipa: Darko Marjanović najboljši vratar 2.SNL

Darko je z izjemnimi predstavami v letošnji sezoni navdušil.   Preberi več
U8
U9
U10
U11
U13a
U13b
UT
Ponedeljek, 24.06.2019 -
19:00
U15a
U15b
U17
U19
Člani
Vratarji
Individ
Veterani
ŠDTian
Ostalo
DT = domača prvenstvena tekma, GT = gostujoča prvenstvena tekma, PT = prijateljska tekma, GU = govorilne ure, PR = prestavljena tekma, PO = pobiralci žog, GL = trening - glavno igrišče, DV = dvorana (Košenice), UT = trening - umetna trava, VR = trening vratarjev, IND = individualni trening, SS = sejna soba, NAD = trening na pomožnem igrišču nad tribuno

ZADNJA TEKMA


0:2


NK Tabor S. : NK Krka

Nedelja, 26.5.2019

Strelec: Matej Potokar 2x

 

 

NASLEDNJA TEKMA


- : -


Krka

 

 

Uradne ure blagajne

PON: 16:00 - 18:00
SRE: 16:00 - 18:00

*v klubskih prostorih na umetni travi

VPIS

v nogometno šolo

LESTVICA 2. SNL

Lestvica 2. SNL



LESTVICA 2.SNL

1.
AŠK Bravo
30
69
2.
Cherybox Sežana
30
63
3.
Kalcer Radomlje
30
59
4.
Krka
30
54
5.
Nafta 1903
30
50
6.
Fužinar Ravne Systems
30
48
7.
Drava Ptuj
30
45
8.
Roltek Dob
30
40
9.
Vitanest Bilje
30
36
10.
Rogaška Slatina
30
34
11.
Beltinci
30
31
12.
Brda
30
29
13.
Jadran Dekani
30
28
14.
Brežice - Terme Čatež
30
26
15.
Ilirija 1903
30
26
16.
Ankaran H.
30
22